mwebnovinylogo

28. 05. 2017, Meniny má: Viliam Rubriky

SLOVENSKO

ZlavaDna.sk špičková laserová operácia očí za najlepšiu cenu

4. apríla 2013 11:40, aktualizované: 4. apríla 2013 11:40

Laserová operácia oči / Laserové centrum CorneaFoto: ZlavaDna.sk
BRATISLAVA 4. apríla (WBN/PR) - ZlavaDna.sk, jednotka na trhu kolektívneho nakupovania, ponúka v týchto dňoch svojim zákazníkom kupón na jedinečnú, úplne bezbolestnú operáciu očí v TOP slovenskom laserovom centre Cornea. Špičkový zákrok z oblasti laserových operácií očí je možné kúpiť teraz na ZlavaDna.sk s 21% zľavou len za 1.390 euro.

Obľuba zdravotníckych zákrokov nakupovaných so zľavou medzi Slovákmi naďalej rastie. K dnešnému dňu bolo vďaka portálu ZlavaDna.sk zoperovaných už celkovo viac ako 1.000 očí. Portál momentálne ponúka laserovú operáciu očí bezbolestným FEMTO laserom od laserového centra Cornea. Tento typ operácie očí je vo svete najmodernejším a najkomfortnejším zákrokom medzi laserovými operáciami očí.

Laserová operácia očí - bezbolestne aj po operácii:
http://www.zlavadna.sk/zlava_26941_cornea-laserove-centrum-laserova-operacia-oci?PR

Medzi hlavné výhody, ktoré si naši pacienti cenia patrí bezbolestný priebeh operácie, okamžitá rekonvalescencia bez akejkoľvek bolesti a ostré videnie už po pár hodinách, t.j. návrat do bežného života je takmer okamžitý. Tento typ operácie, metódou Femto Lasik, je vo svete najmodernejším a najkomfortnejším zákrokom medzi laserovými operáciami na korekciu refrakčných chýb oka. Povrch rohovky zostáva neporušený, zákrok je preto úplne bezbolestný, bez potreby ďalšieho hojenia. Metóda s použitím femtolaseru je k oku šetrná, veľmi presná a bezpečná. Ešte v ten deň môžete pracovať pri počítači alebo šoférovať. V súčasnosti môžete teda absolvovať zákrok bez následnej bolesti, s okamžitými výsledkami a za príjemnú cenu. Nestrácate tým svoj drahocenný čas a tým ani súvisiace ďalšie výdavky. Príjemným bonusom sú značkové slnečné okuliare podľa vlastného výberu,“ hovorí marketingová manažérka laserového centra Cornea, Mgr. Nina Hanusková.

ZlavaDna.sk je od svojho vzniku v októbri 2010 jednotkou na trhu kolektívneho nakupovania na Slovensku. Dlhodobo si drží prvenstvo v návštevnosti (45.000 unikátnych návštevníkov / deň) počte predaných kupónov za mesiac (60.000 / marec), vo veľkosti mailingovej databázy zákazníkov (210.000) a aj v obrate.

Laserové centrum Cornea je jedno z prvých centier laserovej refrakčnej chirurgie oka na Slovensku. Funguje od roku 1997 s históriou viac ako 10 000 úspešne vykonaných operačných zákrokov. Jeho hlavnou činnosťou je korekcia dioptrických chýb oka excimerovým a femtosekundovým laserom. Cornea pracuje so špičkovou a spoľahlivou technológiou a disponuje špičkovými operatérmi, ktorí vykonávajú bezpečné chirurgické postupy prinášajúce želaný efekt.

Sekcie:

Hlavná stránka, Slovensko, Šport, Svet, Ekonomika, Kultúra, Zaujímavosti, Zdravie, Automagazín, Veda a technika

Športové rubriky:

Futbal, Hokej, KHL, Tenis


Prepni: PC verzia

© 2017 SITA Slovenská tlačová agentúra a.s.

Pre viac informácii navštívte PC verziu stránky na webnoviny.sk alebo sita.sk